Podpisanie umowy na budowę pomostów w miejscowościach: Stężyca, Zgorzałe i Borucino

W dniu 05 marca 2018 roku nastąpiło podpisanie umów na budowę przystani kajakowych na terenie gminy Stężyca. W ramach zadania wykonane zostaną przystanie w miejscowościach: Stężyca, Zgorzałe i Borucino. Wykonawcami przedmiotowych prac będą firmy wyłonione w ramach przetargu: MAT BUD M. Piechowiak z Przytocznej (przystań kajakowa w Stężycy), Przedsiębiorstwo Wielobranżowe MIZAN S. Ossowski z Gdańska (przystań kajakowa w Zgorzałem), Usługi Ogólno-Budowlane A. Dzienisz z Borzestowskiej Huty (przystań kajakowa w Borucinie).
Zadanie to będzie wykonywane w ramach projektu „Kajakiem przez Pomorze”, a współfinansowanie ze środków Unii Europejskiej, Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020.
Zakończenie inwestycji ma nastąpić w czerwcu 2018 roku.