Mistrzostwa Europy w tańcu Disco Freestyle i Disco Dance – 01-04.11.2017 Mińsk

Mistrzostwa Europy w  tańcu Disco Freestyle i Disco Dance – 01-04.11.2017 Mińsk

Reprezentanci Gminy Stężyca z Formacji Tanecznej Jowita Dance Stężyca w dniach od 01-04 listopada br. brali udział w Mistrzostwach Europy Disco Freestyle i Disco Dance. Był to ich debiut w takiej randze wydarzeniu sportowym. W Mistrzostwach brało udział ok. 2 tysięcy zawodników, zaś  Polskę reprezentowały cztery kluby taneczne, w tym nasz klub trenujący od dwóch lat. Na szczególne wyróżnienie zasługuje Wiktor Konkol, który to pięknie wytańczył 8 miejsce w swojej kategorii wiekowej. Zaś pozostałe uczestniczki Bianka Kulwikowska, Magdalena Myszk oraz drugi duet Karolina Męczykowska i Marta Konkel, tańczące w duetach równie dobrze reprezentowały naszą Gminę i kraj, uzyskując wyróżnienia. Gratulujemy tak wielkiego sukcesu na debiutującej randze turnieju oraz życzymy dalszych sukcesów oraz wytrwałości w treningach.