Promocja Gminy Stężyca podczas Targów Natura Food w Łodzi

Targi odbywały się w dniach 13-15.10.2017 r. w Hali Expo Łódź. Były to już X – jubileuszowe targi żywności ekologicznej. Uczestniczyło w nich 350 wystawców i producentów żywności. Pomorska żywność cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. Stowarzyszenie Kobiet Zgorzałego wraz z siedmioma wystawcami z Pomorza promowało naturalną żywność z terenów Kaszub i Pomorza. Prezentowane były produkty tradycyjne wpisane na listy certyfikowane lub nagradzane w konkursach. Na Złoty Medal Targów zasłużyli wystawcy stoiska – Mleczarnia Skarszewy. Stowarzyszenie Kobiet Zgorzałego prezentowało swoją Perłę – Kaszubską Konfiturę z truskawki, dżem z jagody leśnej oraz drożdżówkę kaszubską. Goście dodatkowo częstowani byli tabaką, a także mogli się zapoznać bieżącą z działalnością Stowarzyszenia.