Siatkarki Wieżycy na podium XIX Międzynarodowego Maratonu Pilki Siatkowej w Łebie

Bardzo dobrze zaprezentowały się kadetki Wieżycy podczas XIX Międzynarodowego Maratonu Piłki Siatkowej w Łebie.W doborowym gronie wywalczyły trzecie miejsce. W całym turnieju zanotowały siedem zwycięstw i tylko jedną porażkę z późniejszym zwycięzcą całego turnieju - Spartą Braniewo. Drugie miejsce w rozgrywkach zajął zespół ze Słowacji NUK Nove Mesto.
W tegorocznym maratonie udział wzięło 20 zespołów kadetek i 18 zespołów kadetów. Przez trzy dni w halach Szkoły Podstawowej w Łebie , ŁTO w Łebie, Hali Miejskiej w Lęborku, Zespołu Szkół w Wicku oraz Zespołu Szkół w Cewicach rozegrano 117 meczy. Inauguracją maratonu był mecz rozegrany w Zespole Szkół w Cewicach pomiędzy Szkołą Mistrzostwa Sportowego Siatkówki z Kaliningradu – Rosja a Siatkarskim Ośrodkiem Szkolnym w Cewicach- Polska. Mecz miał oprawę międzynarodową z flagami państw i odegraniem hymnów narodowych Rosji i Polski. Gośćmi specjalnymi maratonu była Reprezentacja  Polski Kadetów U 17 kończąca swoje zgrupowanie turniejem w Łebie.

Zespół wystąpił w składzie: Paulina Reiter, Paulina Plichta, Ola Laska , Ola Cybula, Ola Gostkowska, Ada Stencel, Andżelika Stencel, Weronika Kiedrowska, Weronika Bronk, Kinga Stanisławska, Julia Kneba, Helena Kozikowska.