Srebrny Medal w klasie Omega w Pucharze Burmistrza Kartuz

W miniony weekend nasze dwie załogi wystartowały w Pucharze Burmistrza Kartuz.
Sobotnie zagania to silny (do 9 m/s) wiatr i wywrotka naszej Omegi zakończona zgubieniem miecza.
Nasza druga załoga na Cadecie radziła sobie nieźle w tych warunkach, dzielnie utrzymując się na powierzchni wody.
Niedziela to zmiana warunków i decyzja w duchu fair play zaproponowana przez prowadzącego po pierwszym dniu Tadeusza Marszałkowskiego​ - zerujemy wyniki w klasie Omega i zaczynamy na nowo.
Nasza załoga, zdecydowanie najmłodsza w stawce, w składzie Dominik Reuther​ (15 lat), Daniel Budenas​ (22 lata) ze sternikiem Marcinem Kowalką płynie w każdym wyścigu równo i ostatecznie zajmuje drugie miejsce!
Nasi debiutanci w klasie Cadet w składzie Szymon Baska​ i Kacper Górak​ jako sternik zajmują 6 miejsce.
Teraz czeka nas wyjazd na tygodniowy rejs po Mazurach, a potem zmagania w Chmielnie w ramach Pucharu Kaszub.